سئو به راحتی خرید بازدید فیک گوگل

0 3,796

آگاهی به اهمیت امتیاز در گوگل

این بررسی ها اثبات کرده در اعتبار شما نقش مهمی دارد و در واقع سطح علاقه مندی کاربران را نیز نشان میدهد. فراتر از آن جمع آوری نظرات به کمک گوگل به شما در سئو نیز کمک می کند و سطح آن را بهبود می بخشد ، google my business ابزاری رایگان است که به کسب و کار شما این امکان را میدهد با ابزار های دیگر گوگل هماهنگ بشود و در نتیجه کنترل کردن سایت و ارتباطات شما میان کاربران را بهبود می بخشد.

خرید بازدید گوگل

با کمک بازدید گوگل می توانید سطح کسب کار خود را تقویت کنید. حتما به این نکته توجه داشته باشید ارائه خدمات بازدید گوگل برای دیگر کاربران رضایت بخش بوده باشد. نکته بعدی استفاده از ip  های مختلف است که در مکان های مختلف این بازدید صورت گرفته. اما نکته مهم در خرید بازدید گوگل انتخاب نوع  بازدید است. بطور کلی سه نوع جستوجو داریم، جستجو ارگانیک، جستوجو خریداری شده و جستوجو گوگل مپ. اگر قصد خرید بازدید برای سایت خود را دارید طبق تجربه سرویس  های خرید بازدید گوگل بازدیدیار را به شما معرفی مینمایم.

خدمات خرید بازدید گوگل

یکی از مهم ترین فاکتور ها برای خرید بازدید گوگل توجه به این نکته است که بازدید های ارائه شده از کشوری که در آن زندگی می کنید. این امر در میزان رتبه بندی شما در جستوجو گوگل تاثیر دارد. چرا که هر چه این ip ها به شما نزدیک تر باشد امکان نشان داده شدن به کاربران نزدیک شما بیشتر است. نکته بعدی توجه به این امر است که آیا بانس ریت ای که ارائه می شود به چه صورت است. بخشی که باید به آن توجه کنید نیاز وب سایت شماست.

با خرید بازدید گوگل در رتبه بندی مناسب قرار بگیرید.

 اگر تنها بازدید از صفحه اصلی برای شما سودمند است در نتیجه نرخ بالای بانس ریت مزیت محسوب می شود. ولی اگر در وب سایت شما بازدید تمامی صفحات اهمیت دارد در نتیجه تنها مشاهده صفحه اصلی مزیت نیست بلکه نرخ بالا بانس ریت هم در این زمینه خوب نیست. و بطور کلی با توجه به نرخ بازدید ای که برای شما مناسب است انتخاب کنید.

بانس ریت در وب سایت

بانس ریت درصد بازدید های متقابل از یک وب سایت است. قانون اصلی نرخ بانس ریت بین۲۶ تا ۴۰ درصد است. هر چیزی زیر ۴۰ درصد نتیجه وب سایتی خوب است که به راحتی با سرعت مناسب به نیاز های کاربران پاسخ می دهد. و از طرفی نرخ بنس ریت پایین نشاندهنده عدم وجود محتوا خوب است. با این وجود نگران نباشید که چرا از رقبای خود عقب هستید. در قدم اول برای خود یک نرخ پایه انتخاب کنید. که با توجه به آن برای بهبود ابعاد مختلف وب سایت خود تلاش کنید. قدم بعدی تعیین کردن هدف کاربر و هدف محتواست. به این صورت کاربر پس از یافتن اطلاعات نیازش برآورده می شود و شما نیز به بانس ریت بالا می رسید. به خاطر داشته باشید با توجه به نوع کاربر هایتان اقدامات لازم را انجام دهید. چرا که بسیاری مراجعین از کابران گوشی هستند. هر چه میزان ترافیک کاربران گوشی بالا باشد نرخ بانس ریت نیز بالاتر می رود. البته این امر همیشه قابل پیش بینی نیست.

نکته نهایی : با توجه به نوع وردی ای که دارید در خرید بازدید گوگل اقدام کنید.

به این فیلم رای دهید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.