معرفی کامل بهترین پارک های آبی آسیا + عکس و آدرس

0 174

یکی از جاذبه های مهیج و جذاب به ویژه در فصل تابستان، پارک های آبی می باشد. با نزدیک شدن به فصل داغ تابستان، توجه گردشگران به پارک های نیز چند برابر می شود.

پس قبل از انتخاب مقصد، رزرو بلیط هواپیما و انتخاب هتل با بهترین پارک های آبی آسیا آشنا شوید، شاید در انتخاب مقصد نیز کمکتان کند.

پارک آبی مکعب جادویی شاد در شهر پکن

این پارک ابی یکی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار کشور چین می باشد که تقریبا تمامی مسافران این کشور آن را تجرربه کرده اند.

پارک آبی مکعب جادویی شاد با داشتن بیش از ۵۰ سرسره و بازی های دیگر در ۳۳ هکتار گنجایش ۳۰ هزار نفر را به صورت همزمان دارد که همین مسئله این پارک آبی را بسیار شگفت انگیز کرده است.

نام اصلی این پارک آبی هپی مجیک کیوب می باشد که بازدید و استفاده از آن در حدود ۳- ۴ ساعت زمان می برد.

آدرس: Tianchen E Rd, Chaoyang Qu, China 11

پارک آبی بلک مونتین در تایلند

یکی از بهترین و در عین حال مجهزترین پارک های آبی جهان پارک آبی بلک مونتین می باشد که در فاصله دو ساعته از شهر بانکوک تایلند واقع شده است.

این پارک آبی در حدود ۴۰ هزار متر مربع مساحت دارد و به غیر از سرسر های آبی مختلف از بازی های مهیج و خاص بسیاری نیز برخوردار می باشد.

این پارک در سال ۲۰۱۱ افتتاح شد و درست از همان زمان به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری مشهور این کشور معرفی شد. فاصله این پارک آبی تا شهر هویا هین حدود ۱۵ دقیقه می باشد اما از انجایی که اکثر مسافران در شهر بامکوک هتل رزرو می نمایند، باید از شهر بانکوک به این پارک ابی بروید.

پارک ابی بلک مونتین ظرفیت ۱۵۰۰ نفر را به طور همزمان دارد. و برای رفتن به ان باید از تاکسی های شهری استفاده کنید.

پارک دنیای آبی یاس ابوظبی

ابوظبی مهم ترین امارت شیخ نشین امارات متحده عربی می باشد که همانند دیگر شهر های این کشور پر از جاذبه های خاص می باشد. پارک ابی یاس نیز یکی از این جاذبه ها می باشد که باید حتما یکبار آن را تجربه کنید.

این پارک ابی در ۵ سال قبل افتتاح شده است و با داشتن بیش از ۱۰۰ بازی مهیج و سرسره های مختلف به مکانی مفرح و دوست داشتنی در بین گردشگران جهان تبدیل شده است.

پارک آبی یاس ابوظبی از ۸ بخش به نام های زیر تشکیل شده و هر کدام مخصوص بازی های خاصی می باشد.

  1. شاهین
  2. جبل
  3. دلفین
  4. بندیت
  5. مرح
  6. ابوظبی
  7. واحه
  8. شهر جوانان

آدرس: Jazeerat YasYas West – Abu Dhabi – United Arab Emirates

پارک آبی وایلد وادی دبی

همانطور که می دانید همه چیز دبی بهترین و اولین و بزرگترین می باشد، پارک ابی وایلد وادی دبی نیز یکی از ترین های دبی می باشد که در سطح جهانی نیز از رتبه بسیار خوبی برخوردار است.

اگر می خواهید تکمیل ترین تجربه استفاده از پارک ابی را داشته باشید. بدون شک پارک ابی وایلد وادی دبی باید انتخاب شما باشد.

این پارک ابی با بازی متفاوت برای تمام سنین مناسب بوده و یک روز کامل از سفر دبی شما خواهد ساخت.

آدرس: Burj Al Arab – Jumeirah St – Umm SuqeimUmm Suqeim 3 – Dubai – United Arab Emirates

در امارات متحده چندین  پارک ابی کامل دیگر نیز وجود دارد که یکی از ان ها سرزمین یخ نام دشته و در راس الخیمه قرار گرفته و مابقی در شهر توریستی دبی می باشند.

در قاره آسیا نیز پارک های آبی بسیاری خوبی وجود دارد که ما تنها به معرفی بزرگترین و مجهزترین آن ها پرداخته ایم.

به این فیلم رای دهید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.