نحوه ورود به فارکس

0 280

نحوه ورود به فارکس

هدف از ورود به باز فارکس خرید هم زمان یک ارز در قیمت پایین و فروش آن ارز در قیمت بالا برای کسب سود است. معاملات فارکس بسته به یک مکان جغرافیایی خاص نیستند و کاربرانی که در این زمینه فعال هستند از طریق یک شبکه الکترونیکی این کار را انجام می دهند و همان طور که اطلاع دارید در بازارهای تبادل ارز جهانی، انواع مختلفی از ارز مثل دلار، پوند، ین و … خرید و فروش می شوند.

Image result for forex

در هر صورت اگر شما در هر سطحی بخواهید اقدام به معامله در این بازار کنید نیازمند دانستن مقداری دانش هستید. در واقع اگر میخواهید شانس خود را برای سود بیشتر افزایش دهید باید از استراتژی‌های موجود پشت این نوع از معامله گری‌ها آشنا باشید به همین خاطر می‌خواهیم در این نوشتار شما را با تعدادی از این استراتژی‌ها آشنا کنیم.

چرا باید از استراتژی های پنهان پشت معاملات آگاه باشیم؟

همان گونه که ذکر شد شما باید حداقل اطلاعات و دانش لازم برای معاملات را بدانید وگرنه درصد شکست شما بسیار بالا خواهد بود. بهترین کار برای شما این است که در ابتدا با صرف وقت زیاد به یادگیری این محیط بپردازید و سپس اقدام به سرمایه گذاری در این حوزه کنید. باید به این نکته توجه کافی داشته باشید که با هر معامله شما یک ریسک را شروع کرده اید. با داشتن دانش بیشتر درصد خطا را به حداقل خواهید رساند. آلپاری برای شما فضایی آماده کرده است تا در یک محیط دمو بتوانید بدون خطر از دست دادن سرمایه به تمرین معامله در فارکس بپردازید.

معرفی استراتژی‌های معاملاتی در فارکس

 

– معاملات بلید رانر : این استراتژی بین افراد تازه کار و افراد باتجربه رایج است. این استراتژی با وجود سادگی اما محبوبیت زیادی دارد. این استراتژی بر اساس رفتار قیمت توسعه یافته است. همچنین قابل استفاده در هر تایم فریم بوده و با این که در تمام روز قابل استفاده است اما در برخی از ساعات بازدهی بهتری خواهد داشت.

– معامله محوری روزانه فیبوناچی: احتمالا دنباله معروف فیبوناچی را از دوران مدرسه به خاطر دارید. استفاده از استراتژی دنباله فیبوناچی یکی دیگر از روش‌هایی است که سرمایه گزاران می‌توانند با استفاده از روند بازار را برای روزهای آتی پیشبینی کنند.

– معامله bolly : این استراتژی بیشتر در زمانی استفاده می‌شود که ارزها در حالت معمول خود هستند. به طور ساده این نوع برای مشخص کردن انحراف معیار قیمت سهام استفاده می‌شود. تعداد زیادی از معامله گران از این استراتژی برای بررسی میزان نوسان قیمت استفاده می‌کنند.

– معامله چکش لندنی: در این استراتژی به ارزش هایی توجه می‌شود که در ابتدا با نوعی از سقوط قیمت مواجه اند و سپس به قیمت اولیه خود بازمیگردند.

شروع یادگیری محیط فارکس

شما در آلپاری می توانید در یک محیط دمو و شبیه سازی شده بدون دغدغه و نگرانی از اشتباهات و از دست دادن پولتان به یادگیری و کسب تجربه در دنیای معاملات جهانی بپردازید.

( متاتریدر ۵ )

به این فیلم رای دهید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.