دنیل کریگ بار دیگر نقش مامور مخفی جیمزباند 2019 Spectre را از آن خود کرد

3 452

دنیل کریگ بار دیگر نقش مامور مخفی جیمزباند ۲۰۱۹ Spectre را از آن خود کرد

در روز هشتم نوامبر ۲۰۱۹ این فیلم اکران می شود

2019 Spectre

دنیل کرگ بار دیگر نقش مامور مخفی جیمزباند ۲۰۱۹ Spectreرا از آن خود کرد

وی در حداقل یک فیلم دیگر که در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد، نقش جیمز باند را ایفا خواهد کرد.

ایان پروداکشنز، کمپانی مستقر در لندنی که مسئولیت هدایت و بازبینی تمام چیزهای مربوط به ۰۰۷ را بر عهده دارد و مترو گلدوین مایر (ام‌جی‌ام) که حقوق رسمی این فرنچایز را در اختیار دارد، روز دوشنبه اعلام کردند قسمت بعدی روز هشتم نوامبر ۲۰۱۹ در سینماهای آمریکای شمالی اکران خواهد شد. به این ترتیب، معروف‌ترین جاسوس سینما در رقابتی مستقیم با یک داستان پریان لایو اکشن از والت دیزنی استودیوز قرار خواهد گرفت. (دیزنی سال گذشته این تاریخ را برای خودش به ثبت رساند، اما هنوز اعلام نکرده کدام فیلم را می‌خواهد آن موقع اکران کند.)

علاوه بر این،‌ ایان و ام‌جی‌ام گفتند فیلمنامه این پروژه توسط نیل پرویس و رابرت وِید ساخته می‌شود که فیلمنامه‌های ۶ پروژه قبلی باند از «دنیا کافی نیست» سال ۱۹۹۹ تا به حال را به رشته تحریر درآورده‌اند. فیلم بعدی جیمز باند که بیست و پنجمین فیلم این مجموعه خواهد بود، توسط مایکل جی. ویلسون و باربارا بروکولی تهیه خواهد شد.

به گزارش نیویورک تایمز ، این کمپانی‌ها در بیانیه‌ای اعلام کردند که جزییات شرکای توزیع این فیلم، تاریخ‌های اکران بین‌المللی و بازیگران و کارگردان آن در تاریخی دیگر منتشر خواهد شد. با این حال، با استناد به دو نفر که در این مورد اطلاع مستقیم دارند و به خاطر به وجود نیامدن تضاد با ایان و ام‌جی‌ام خواسته‌اند نام‌شان فاش نشود، بازگشت دنیل کرگ کاملا حتمی است.

بعد از مراحل فیلمبرداری بسیار سخت پروژه قبلی باند یعنی «اسپکتر»، کرگ گفته بود به شدت علاقه‌مند است این نقش را کنار بگذارد که مسئولیت ایفای آن را از زمان فیلم سال ۲۰۰۶ «کازینو رویال»‌ بر عهده گرفته بود. او در ماه اکتبر به یک مجله بریتانیایی گفته بود «ترجیح می‌دهم این لیوان را بشکنم و رگ‌هایم را بزنم.» البته او مدتی بعد گفت حین آن مصاحبه بیش از حد خسته بوده و حاضر است به بازگشت به این نقش فکر کند.

منبع: مهر

دنیل کرگ بار دیگر نقش مامور مخفی جیمزباند ۲۰۱۹ Spectre را از آن خود کرد

3 نظرات
 1. شکری می گوید

  لطفا فیلم هندی دلداده که محصول۲۰۱۵ است را منتشر کنید

 2. فربد می گوید

  سلام.فیلم های قبلی این مجموعه با بازی دنیل گریک را قرار می دهید؟

  1. admin می گوید

   سلام . در هفته جدید جیمزباند رو قرار میدیم

   و هفته های دیگه مجموعه فیلم های این بازیگر رو منتشر می کنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.