ساخت قسمت دوم فیلم سینمایی و پرطرفدار ونوم VENOM 2020 تایید شد

0 4,043

ساخت قسمت دوم فیلم سینمایی و پرطرفدار ونوم VENOM 2020 تایید شد

با نویسنده قسمت اول جف پینکر

VENOM 2020

دو ماه پیش بود که فیلم مورد انتظار «ونوم» (Venom) با بازی تام هاردی به‌روی پرده رفت و با استقبال خوب منتقدان و طرفداران مواجه شد. طبق آخرین آمار گرفته شده، فروش خانگی این فیلم ۲۱۱٫۷ میلیون دلار بوده و توانسته از گیشه‌های خارجی نیز فروش ۶۱۰٫۸ میلیون دلاری را به خود اختصاص دهد که در مجموع فروش جهانی ۸۲۲٫۵ میلیون دلاری را برای این فیلم به ارمغان می‌آورد.

ونوم 2020

حال جف پرینکر، یکی از نویسندگان این فیلم طی مصاحبه‌ جدید خود با وبسایت Discussing Film تایید کرد که قسمت دوم این فیلم ساخته خواهد شد. وی در اینباره گفت: “من نمی‌توانم چیز دیگری بگویم جز اینکه قسمت دوم ساخته خواهد شد و این اتفاق به وقوع می‌پیوندد. من در پروژه نیستم.

با توجه به تصمیمی که در حال حاضر گرفته‌اند، من جز نویسندگان قسمت دوم نیستم.” در مورد اسپایدرمن تام هالند از وی سوال پرسیدند و گفتند که آیا شخصیت اسپایدرمن در دنیایی موازی با ونوم مواجه می‌شود و وی را در قسمت دوم می‌بینیم یا خیر. وی در جواب گفت: “بدون فاش کردن چیزی که حق اعلامش را ندارم،

طبق جدول زمانی سونی، این فیلم بدون عنوان در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ماه ۱۳۹۹) به‌روی پرده‌های سینما می‌رود.  علاوه بر تام هاردی، ستارگان دیگری از جمله میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ، ریز احمد در نقش کارلتون دریک، وودی هارلسون در نقش کارنیج، رید اسکات در نقش دکتر دن لوئیس، سوپ الوکا در نقش دکتر روزی کالینز، اسکات هیز در نقش رولند تریس و جنی اسلیت در نقش دکتر دورا اسکیرث در فیلم «ونوم» حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. شما نیز اگر نظری داشتید با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

 

اخت قسمت دوم فیلم سینمایی و پرطرفدار ونوم VENOM 2020 تایید شد

4.9/5 - (11 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.