مشکلات در دانلود از سرور سانسورها

1 346

با سلام به کلیه همراهان و مخاطبان سانسورها

ما همیشه سعی کرده ایم تا جدیدترین فیلم های روز جهان را مطابق با فرهنگ و شان خانواده های مسلمان ایرانی تقدیم کنیم و تاکنون هزینه ای بابت دانلود از هیچ یک از کاربران خود اخذ نکرده ایم.

اگرچه لطف برخی از کاربران شامل حال ما بوده و با پرداخت داوطلبانه کمک های ریالی، سعی در یاری رساندن به ما را داشته اند که انصافا هم دور از انتظار ما بوده است، اما هزینه های سرور بسیار بالاست و ما مجبوریم از برخی تبلیغات که البته شاید آزار دهنده هم باشد برای جبران بخش دیگری از هزینه ها استفاده کنیم، که از بابت آنها نیز عذرخواهی می کنیم.

حمایت مالی از سانسورها

اخیراً با تغییر سرور متاسفانه حدود یک هفته دانلود از سایت ما با مشکل روبرو بود و روی تعداد زیادی از ispها ، آی پی های جدید ست نشده بود که بالاخره امروز با تلاش های ما این تعداد کاهش یافت و الآن تقریبا سرورهای دانلود همه جا باز می شود.

اما اگر باز هم دچار مشکل در دانلود هستید لطفا در قسمت نظرات، این مشکل را اعلام کنید و بفرمایید اینترنت شما از چه شرکتی است و ساکن کدام شهر هستید.

باز هم بابت مشکلات از شما پوزش می خواهیم و امیدواریم ما را بابت این اتفاقات ببخشید و همچنان یاری دهنده و همراه ما باشید.

1 نظر
  1. abolfazl می گوید

    چرابیشتر فیلم های سایت شما کیفیت۱۰۸۰نداره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.